rejestracja

Udostępniamy możliwość rejestracji do każdego lekarza POZ pracującego w ośrodkach zdrowia w Kielnie, Bojanie i Szemudzie. Rejestracja jest możliwa najpóźniej na 10 godzin przed planowaną wizytą.

Wszystkich którzy chcą zarejestrować się do lekarza prosimy o przeczytanie instrukcji logowania. Do ustalenia termin wizyty potrzebny jest PESEL i nazwisko pacjenta. Pacjenci zarejestrowani przez internet będą przyjmowania w godzinach przez siebie ustalonych.

Informujemy, że w przypadku umówienia wizyty za pomocą poniższego formularza i nie stawienia się w ustalonym terminie bez uprzedniego odwołania wizyty, system automatycznie blokuje na przyszłość możliwość dokonywania dla danego pacjenta rezerwacji wizyt przez Internet.

Namawiamy pacjentów do uzupełniania numerów telefonów i adresów e-mail, umożliwi to lepszy i szybszy kontakt z pacjentami, a w przyszłości wysyłanie e-mail potwierdzających rejestrację. Prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących funkcjonalności rejestracji internetowej, telefonicznie, osobiście lub e-mailem np ze strony NZOZ NASZE ZDROWIE

Więcej informacji można uzyskać w ośrodkach zdrowia NZOZ NASZE ZDROWIE.

W sytuacjach nagłych o kolejności przyjęć decyduje lekarz.